... fotíme v našem fotostudiu, ve kterém Vám vytvoříme fotografii s pozadím historické Prahy ... "profesionální retušér / fotograf"
Volejte: +420 602 649 726


Děláme to srdcem a víc než slova za sebe nechávame raději mluvit výsledky naší práce :)

... dobře, to asi nestačí. Tak Ctrl+c , Ctrl+v z feedbacku našich zákazníků. Děkujeme!

Moc Vám děkujeme za krásné fotky a velice příjemnou a trpělivou spolupráci. Určitě rádi zase přijdeme.Fotky jsou super!!!!!byl to darek a obdarovani byli velice spokojeni :)
fotky jsou opravdu krasne, proto jsem to koupila potom taky pro sebe a dalsim pratelum :)Milý přístup pana fotografa a jeho snaha o našem uvolnění byla k nezaplacení a skutečně po nějaké chvíli už jsme nebyli tak napjatí. Fotografie krásné a možnost přikoupit další fota potěšila.Velmi talentovaný pan fotograf, který se nespokojí s průměrem a hledá to nejlepší světlo, záběr a ještě Vás i rozesměje! :-) Krásné portréty i fotomontáž s Prahou.S fotografem byla výborná spolupráce. Focení nás bavilo a výslednou fotku všichni obdivují :-)Výsledná fotka je krásná. Je na ní poznat strojenost, ale na pohled zaujme.
Pan fotograf je trochu pomalejší a laxní. Výsledek ale OKMoc děkujeme za příjemný zážitek i vstřícnost. Do Prahy se budeme rádi vracet.byl to darek a obdarovani byli velice spokojeni :)
fotky jsou opravdu krasne, proto jsem to koupila potom taky pro sebe a dalsim pratelum :)Sympatický fotograf. Pohodový člověk a fajn atmosféra.veľmi profesionálny a príjemný prístup pána fotografa, veľmi dobrá atmosféra. Pán fotograf sa snažil vyjsť v ústrety pri rezervácii termíne a všetko pri fotení vysvetli. Odporúčam využiť tejto zaujímavej akcie. Úplná spokojnosť.Sympatický fotograf. Pohodový člověk a fajn atmosféra.Moc super zážitek , děkujeme za velmi přátelskou atmosféru a trpělivost pana fotografa s naší malou Eliškou kvůli které nebylo foceni vůbec jednoduché...
Bylo by super kdyby byl větší výběr kostýmů i když chápu že to není snadné jak kvůli prostoru i náročnosti na výrobu ... :-)Pozadí, ze kterých jsme si měli vybírat ještě podle NAŠICH představ musel hodně upravovat!!! Opravdu úžasné !!!!! Profesionalita, nasazení, maximální snaha o vynikající výsledek, vyhovění všem požadavkům. Pan fotograf byl velice snaživý, měli jsme s sebou 8měs. miminko a výsledek je perfektní. Nečekala jsem, že bude tolik super fotek, bylo moc těžké vybrat tu nej.Skvělý přístup a profesionální fotograf. Dostal jsem víc času než hodinu, protože mi chtěl udělat opravdu dobré fotky. Což je výborné, fotky se podařily. Spokojen.Super přístup s přítelem jsme se pobavili luxustní výsledek - už visí na zdiSuper přístup, příjemný pan fotograf, pohoda při focení - výsledkem je krásná fotka s pozadím historických míst Prahy - zkuste zajít a nebudete litovat.Prostě super. Půjdu určitě zopakovat. Děkuji za dobré nápady od fotografa.Pan fotograf se opravdu vyzná a umí poradit s postojem a výrazem, aby fotka vypadala věrohodně a zároveň přirozeně Focení jsme si užili, nafotilo se hodně fotek, ze kterých se vybrala ta nejlepší